Opis

  Inwestycja Myszkowska II położona jest przy ul. Remiszewskiej 17 w Warszawie, w zielonej i kameralnej części Targówka.

  W budynku znajduje się 118 mieszkań, dostosowanych do potrzeb każdego mieszkańca. Obecnie oferta zawiera mieszkania o zróżnicowanych metrażach, tj. od 63 m2 do 74 m2. z przestronnymi balkonami. Na parterze budynku zlokalizowane są lokale usługowe. Poziom -1 zawiera podziemny garaż dla mieszkańców. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą i atrakcyjnym standardem wykończonych części wspólnych. Obiekt wyposażony jest w monitoring, a do dyspozycji mieszkańców, w każdej klatce na parterze znajdują się w wózkownie.

  Budynek zlokalizowany jest w samym sercu Targówka Mieszkaniowego. W odległości około 100 m znajdują się przystanki autobusowe, z których z łatwością można dotrzeć w różne części Warszawy (Metro Dworzec Wileński – 9 min, Metro Ratusz Arsenał – 15 min, Stare Miasto – 11 min). Ponadto, w odległości około 5 min pieszo planowana jest Stacja II linii Metra Targówek II, co wpływa na atrakcyjność miejsca i przyszłe, wyższe ceny nieruchomości w tym miejscu. Zaletą Osiedla jest bezpośrednie sąsiedztwo infrastruktury publicznej: żłobków, szkół, przedszkoli, przychodni oraz licznych punktów usługowych, restauracji, sklepów.

  W bliskim sąsiedztwie znajduje się również Park Stefana Wiecheckiego “Wiecha” o pow. ponad 5 ha, który jest idealnym miejscem na spędzenie wolnego czasu i oderwanie się od miejskiego zgiełku. W parku znajdują się liczne atrakcje takie jak: boisko do koszykówki, plac zabaw dla dzieci, wydzielony tor do jazdy na wrotkach, fontanny oraz budynek Teatru Rampa.

  • Przedszkole
  • Garaż
  • Sklepy
  • Metro
  • Tereny zielone

  Lokalizacja

  OFERTA LOKALI

  Powierzchnia [m2]
  -
  Piętro
  -
  Pokoje
  MdM
  Wyników
  1
  NazwaPowierzchniaPiętroPokojeBenefityPlan
  U349,71 m21

  Galeria

  Kontakt

  Godziny otwarcia

  poniedziałek: 8-18
  wtorek - czwartek: 8-16
  piątek: 8-14

  Biuro sprzedaży

  ul. Białostocka 11
  03-748 Warszawa

  mail: mieszkania@rsmpraga.pl

  Tel. 22 517 20 02(08)
  Fax: 22 619 98 80

  Formularz:
  Zaznacz interesującą Cię Inwestycję:
  Metro Targówek
  Okólna 24 Innowacyjny Mieszkaniowy Program Ratalny
  Okólna 24
  Kamińskiego
  Remiszewska 17
  Namysłowska 6c Lokale usługowe
  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez RSM 'Praga'.
  Wyrażam zgodę na używanie przez RSM 'Praga' telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Administratorem danych jest RSM 'Praga' 03-748 Warszawa ul.Białostocka 11.
  więcejPodanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez RSM "Praga" w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez RSM "Praga". RSM "Praga" zapewnia realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez RSM "Praga" należy kierować na adres: RSM "Praga" ul.Białostocka 11, 03-748 Warszawa z dopiskiem "Dane Osobowe - Dział Mieszkań Nowych".