MIKOŁAJKI RSM „PRAGA”

Mikołajki to wyjątkowy dzień, nie tylko dla najmłodszych. To także dobra okazja do spędzenia wspólnego czasu oraz dobrej zabawy w rodzinnej atmosferze. I właśnie z okazji Mikołajek w minioną sobotę (tj. 14 grudnia) w jednej z naszych Administracji miało miejsce wyjątkowe wydarzenia, zorganizowane przez RSM „Praga” po raz pierwszy, z pewności a jednak nie ostatni. Mikołajki RSM „Praga” bo o nich mowa było spotkaniem dzieci mieszkających w naszych zasobach ze świętym Mikołajem Wszystko w towarzystwie świątecznej atmosfery, kolęd, zabawy. Nie zabrakło wspólnego przygotowywania stroików świątecznych oraz masy innych atrakcji.

Na ten czas nasza Administracja mieszcząca się przy ul. Erazma 2 A zamieniła się w iście świąteczną krainę – były elfy, pomocnicy świętego Mikołaja, dekoracje świąteczne, upominki dla każdego dziecka, gry i konkursy, które sprawiły wiele radości zarówno dzieciom, jak i rodzicom oraz organizatorom całego wydarzenia.

Mikołajki to wyjątkowy czas, któremu towarzyszy magiczna atmosfera. Obdarowywanie się prezentami przynosi każdemu radość a wspólne świętowanie zbliża i zacieśnia relacje. Warto tak pozytywną atmosferę celebrować, także już teraz zapraszamy Was na kolejne Mikołajki, które już za rok! 🙂