50 lat na rynku
spółdzielnia
20 000 członków
215 budynków
deweloper
tradycja i doświadczenie
rozwój i pasja
nowoczesność

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy jedną z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce, a jako deweloper budujemy mieszkania, obiekty handlowe i biurowe wraz z infrastrukturą towarzyszącą po prawobrzeżnej stronie Warszawy. Obecnie zarządzamy ponad 215 budynkami, od 50 lat z sukcesami łączymy kompetencje zarządcze i deweloperskie. Zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala nam na skuteczne realizowanie naszego głównego celu, jakim jest oferowanie mieszkańcom Warszawy komfortowej i nowoczesnej przestrzeni do życia.

Nasze osiedla
  • Osiedle Jagiellońska
  • Osiedle Erazma
  • Osiedle Poraje
  • Osiedle Kijowska
  • Osiedle Generalska (Marki)
  • Osiedle Generalska
  • Osiedle Targówek

NASZA HISTORIA

Działamy na rynku już od 50 lat, a każda kolejna dekada stawia przed nami zupełnie inne wyzwania. Zaczynaliśmy na początku lat 70., przy ul. Korsaka, w zupełnie innej rzeczywistości. Od tego czasu zmieniło się niemal wszystko, łącznie z funkcjonowaniem spółdzielni i branżą deweloperską. Dostosowaliśmy się do nowych standardów i dziś z sukcesami kontynuujemy działalność, korzystając z nowoczesnych rozwiązań i nowych możliwości. Zgodnie z naszym mottem: Szanujemy przeszłość, patrzymy w przyszłość.

OSIEDLA

Naszym najstarszym osiedlem jest Osiedle „Kijowska”, którego budowa rozpoczęła się w 1968 r. W miarę upływu lat realizowaliśmy kolejne inwestycje, osiedla: „Targówek”, „Jagiellońska”, „Poraje”, „Generalska” (wraz z kolonią w Markach), „Erazma”. Każdym z nich zarządza dedykowana administracja, która na bieżąco rozwiązuje problemy i odpowiada na potrzeby mieszkańców. Zasoby spółdzielni wciąż się powiększają – w latach 1994-2018 wybudowaliśmy ponad 2200 nowoczesnych mieszkań i wciąż powstają nowe.

PRAWDZIWY DOM

Od początku działalności zależy nam na tworzeniu miejsc, w których dobrze i wygodnie się żyje, a infrastruktura jest przemyślana i przyjazna. Stawiamy na użyteczność, nowoczesne rozwiązania oraz bezpieczeństwo. Doskonale znamy potrzeby singli, par i rodzin, a w naszej ofercie każdy znajdzie idealną przestrzeń dla siebie i dla swoich bliskich. Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji i w przystępnej cenie, nasze Biuro Sprzedaży Mieszkań doradzi i pomoże wybrać odpowiednie lokum.

MYŚLISZ „WŁASNE M” – MÓWISZ „RSM”

Zależy nam na tworzeniu prawdziwych domów – otoczonych zielenią, wyposażonych w niezbędne udogodnienia (jak place zabaw i podziemne parkingi) i dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynki i tereny zarządzane przez spółdzielnię to miejsca spotkań, integracji i budowania relacji. Mieszkańcy spotykają się w klubach osiedlowych, gdzie uczestniczą w zajęciach artystycznych, naukowych i sportowych zarówno dla osób dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży.

NASZE DZIAŁANIA

Jesteśmy firmą z misją. Od wielu lat z sukcesami promujemy Pragę i chętnie podejmujemy działania niestandardowe, jak m.in. malowanie murali „Miśki” i „Jamnik” czy budowa 12-metrowego neonu „Tu zaczyna się Praga”. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, czego dobrym przykładem jest system baterii słonecznych na jednym z budynków na osiedlu „Poraje”. O licznych wydarzeniach, działaniach i planach informujemy we własnej gazecie „eReSeM Praga” oraz na naszej stronie internetowej www.rsmpraga.pl i stronach dedykowanych naszym inwestycjom.

RSM „Praga” – istniejemy od wielu lat, budujemy na wiele lat i mamy wiele planów na przyszłość.