W dniu 31.03.2022 został rozstrzygnięty przetarg nieograniczony na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu klatek schodowych i wejść zewnętrznych do klatek w budynkach wielorodzinnych znajdujących się w zasobach RSM „Praga”.

Zatwierdzone zostały oferty nw. biur projektowych:

  1. MPPROJEKT Polska Sp. z o.o. z Warszawy na sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu klatek schodowych w 6 budynkach tj. przy ul.: Atutowej 1, Atutowej 3, Porajów 5, Szczęśliwej 2, Nagodziców 3 i Al. Tysiąclecia 151 w Warszawie.
  2. J.Tokarczyk STUDIO KOSZTORYSOWO-PROJEKTOWE z miejscowości Przysietnica na sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu klatek schodowych w budynku przy ul. Jagiellońskiej 2 w Warszawie.
  3. ARTIFEX M . Bojarski z miejscowości Giżycko na sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej remontu klatek schodowych w łącznie 12 budynkach tj. przy ul.: Kołowej 4, Myszkowskiej 2, Junkiewicz 4, Remiszewskiej 7, Gajkowicza 9, Gajkowicza 11, Askenazego 2, Zamiejska 17, Janinówka 9, Erazma z Zakroczymia 8 i A. Kamińskiego 16 w Warszawie oraz Mieszka I 21 w Markach.