„Podwórko NIVEA” – edycja 2016. Zapraszamy do głosowania na lokalizacje RSM PRAGA

RSM Praga uprzejmie informuje, że przystąpiła do Konkursu w ramach akcji „Podwórko NIVEA” – edycja 2016. Zgłoszone przez Spółdzielnię lokalizacje do realizacji placu zabaw NIVEA to tereny przy ul. F. Pancera 12 w Warszawie (Osiedle „Poraje”), ul. Erazma z Zakroczymia 2-4 w Warszawie (Osiedle „Erazma”), ul. Heleny Junkiewicz 4 (Osiedle „Targówek”), ul. Wiosenna 2 w Warszawie (Osiedle „Kijowska”) które zostały zakwalifikowane do kolejnej fazy Konkursu.

W związku z powyższym prosimy o głosowanie na nasze lokalizacje za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko2016

Jak głosować? Rejestracja przez: stronę www lub aplikację, Głosowanie raz dziennie na wybraną lokalizację przez www lub aplikację, Zaproszenie znajomych do głosowania zwiększy szansę na wybudowanie Podwórka NIVEA w Państwa okolicy, Znajdź i zagłosuj: Województwo: mazowieckie, Powiat: Warszawa, Gmina: Białołęka lub Targówek lub Praga Północ, Lokalizacja: 03-187 Warszawa ul. Pancera 12 lub 03-185 Warszawa ul. Erazma z Zakroczymia 2-4 lub 03-543 Warszawa ul. Heleny Junkiewicz 4 lub 03-749 Warszawa ul. Wiosenna 2.

Celem Konkursu jest wyłonienie 40 (czterdziestu) zwycięskich lokalizacji zgłoszonych do Konkursu, a które zostaną wybrane w ramach głosowania internautów. Chcemy aby wśród tych lokalizacji były place zabaw w naszych Osiedlach.

Liczymy na Państwa głosy!