Rady osiedli

RO Erazma

WYKAZ CZŁONKÓW RADY OSIEDLA “ERAZMA”
KADENCJA 2019-2022

Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Skrońc – Bielak EwaPrzewodnicząca Rady Osiedla
2.Kubiak MagdalenaZ-ca Przewodniczącej Rady Osiedla
3.Kazimierczak UrszulaSekretarz Rady Osiedla
4.Wrocińska JolantaPrzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
5.Majewski PiotrPrzewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
6.Krzyżowski PawełPrzewodniczący Komisji Społeczno-Ekologicznej
7.Bartoszewski JarosławCzłonek
8.Gałązka LeszekCzłonek
9.Nowak PawełCzłonek
10.Ogórek KrzysztofCzłonek
11.Sitnicka-Kuś MariolaCzłonek
12.Szczemier-Szczemierska KatarzynaCzłonek
13.Wiechetek AgnieszkaCzłonek

 

RO Generalska

WYKAZ CZŁONKÓW RADY OSIEDLA “GENERALSKA”
KADENCJA 2019-2022

Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Danko MaciejPrzewodniczący Rady Osiedla
2.Sobótka HannaZ-ca Przewodniczącego Rady Osiedla
3.Zawadzki BogusławSekretarz Rady Osiedla
4.Rutkowski KazimierzPrzewodniczący Komisji Rewizyjnej
5.Kamiński ZygmuntPrzewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
6.Domańska BożenaPrzewodnicząca Komisji Społeczno-Środowiskowej
7.Bartoś – Skwara EwaCzłonek
8.Bielak TadeuszCzłonek
9.Dąbrowski MarianCzłonek
10.Domżała JózefCzłonek
11.Dzikowski AndrzejCzłonek
12.Grotkowska – Wójcik HalinaCzłonek
13.Hasior HannaCzłonek
14.Krawczyk WłodzimierzCzłonek
15.Laskowski AndrzejCzłonek
16.Motyczyńska EwaCzłonek
17.Przydworski SzczepanCzłonek
18.Wojsz HalinaCzłonek

RO Jagiellońska

WYKAZ CZŁONKÓW RADY OSIEDLA “JAGIELLOŃSKA”
KADENCJA 2019-2022

Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Ślesicka BarbaraPrzewodnicząca Rady Osiedla
2.Rutkowski MieczysławZ-ca Przewodniczącej Rady Osiedla
3.Kozłowska-Kasperska ŻywiaSekretarz Rady Osiedla
4.Ryfka DanutaPrzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
5.Skoczek TomaszPrzewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
6.Ciszkowski MaciejCzłonek
7.Ferensztain LucynaCzłonek
8.Ilińska AnnaCzłonek
9.Jabłonowska BożenaCzłonek
10.Kłaczany IzabellaCzłonek
11.Orzechowska AgnieszkaCzłonek
12.Świerczyńska BożennaCzłonek
13.Wadecka MagdalenaCzłonek

RO Kijowska

WYKAZ CZŁONKÓW RADY OSIEDLA “KIJOWSKA”
KADENCJA 2019-2022

Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Jarzębska HannaPrzewodnicząca Rady Osiedla
2.Gruszczyńska JoannaZastępca Przewodniczącej Rady Osiedla
3.Drozdowski TadeuszZastępca Przewodniczącej Rady Osiedla
4.Michalczyk WłodzimierzSekretarz Rady Osiedla
5.Niziołek JanuszPrzewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
6.Borucki WiesławPrzewodniczący Komisji Rewizyjnej
7.Wojtasik HannaPrzewodnicząca Komisji Społeczno-Kulturalnej
8.Łabędź KrystynaPrzewodnicząca Komisji Pomocy Społecznej i Kulturalnej
9.Bąk KrzysztofCzłonek
10.Haraburda EwaCzłonek
11.Kacprzyk PiotrCzłonek
12.Klimiuk SylwesterCzłonek
13.Masikowska-Krzewska ElżbietCzłonek
14.Matalińska BarbaraCzłonek
15.Niernsee SebastianCzłonek
16.Papierski MirosławCzłonek
17.Strzelecki PawełCzłonek
18.Szatańska MonikaCzłonek
19.Tarkowska BarbaraCzłonek
20.Wojdyga MieczysławCzłonek
21.Zięba JarosławCzłonek

RO Poraje

WYKAZ CZŁONKÓW RADY OSIEDLA “PORAJE”
KADENCJA 2019-2022

Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Lulis RomanPrzewodniczący Rady Osiedla
2.Chryniewicz ZygmuntZ-ca Przewodniczącego Rady Osiedla
3.Nowak DariuszZ-ca Przewodniczącego Rady Osiedla
4.Pierzchalska StanisławaSekretarz Rady Osiedla
5.Malarczyk GrażynaPrzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
6.Zaborek WitoldPrzewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
7.Pawlikowska BarbaraPrzewodnicząca Komisji Społeczno-Mieszkaniowej
8.Chudolińska JoannaCzłonek
9.Jakubowska HalinaCzłonek
10.Kozieł IzabelaCzłonek
11.Książak ŁukaszCzłonek
12.Maj WiesławaCzłonek
13.Olszak TadeuszCzłonek
14.Pietras PawełCzłonek
15.Radzikowska KazimieraCzłonek
16.Woźniakowski AndrzejCzłonek

RO Targówek

WYKAZ CZŁONKÓW RADY OSIEDLA “TARGÓWEK”
KADENCJA 2019-2022

Lp.Nazwisko i imięFunkcja
1.Harasim WitoldPrzewodniczący Rady Osiedla
2.Kozakiewicz BogumiłaZ-ca Przewodniczącego Rady Osiedla
3.Klimaszewski DariuszZ-ca Przewodniczącego Rady Osiedla
4.Zielińska KrystynaSekretarz Rady Osiedla
5.Michalak BarbaraPrzewodnicząca Komisji Rewizyjnej
6.Deptuła BernardPrzewodniczący Komisji Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi
7.Dyś BronisławaPrzewodnicząca Komisji Społeczno-Wychowawczej i Bezpieczeństwa
8.Rodziewicz GrażynaPrzewodnicząca Komisji Społeczno – Pojednawczej
9.Gazda GrażynaCzłonek
10.Hanak ZofiaCzłonek
11.Kowalczyk TadeuszCzłonek
12.Petrykowska AgnieszkaCzłonek
13.Łukasiak ZygmuntCzłonek
14.Makała AndrzejCzłonek
15.Oprzalak JadwigaCzłonek
16.Skorupski JarosławCzłonek
17.Wilbik HannaCzłonek