Wyróżnienie za 2012 rok dla RSM „Praga” w kategorii ekologia i rozwój zrównoważony w konkursie „Pozytywista Roku”

Miło nam poinformować, że Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Praga” otrzymała wyróżnienie za 2012 rok w konkursie Fundacji Wokulski w kategorii: „Ekologia i rozwój zrównoważony”.

„POZYTYWISTA ROKU” to wyróżnienie dla Osób, Firm lub Instytucji, promujące szeroko rozumianą PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ.

Wyróżnienie to, ma na celu ukazanie bogactwa działań, aktywnych wśród nas – współczesnych „Wokulskich”, „Judymów” i „Siłaczek. Zmierza do wydobycia z cienia tych, którzy swoją postawą i pozornie zwykłymi działaniami, zwłaszcza w skali społeczności lokalnych, stworzyli czytelne, praktyczne wzorce dla innych. Skutki takich postaw i działań, jeśli znajdą naśladowców i kontynuatorów, mogą mieć ogromne znaczenie nie tylko dla społeczności lokalnych ale i dla całego społeczeństwa.

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Praga” otrzymała wyróżnienie za dynamiczny rozwój Spółdzielni; zaangażowanie i ofiarną działalność w obszarze ekologii i ochrony środowiska polegającej na systematycznym ocieplaniu starszych budynków oraz działalność edukacyjno-informacyjną dot. ekologii i ochrony środowiska; wkład w rozwój społeczności lokalnych oraz w działalność społeczno-kulturalno-oświatową.


Zobacz podobne