X edycja konkursu w kategorii “Najładniejszy balkon, ogródek, loggia”

Dnia 9 grudnia 2013 r. w siedzibie Administracji przy ul. Ćmielowskiej 15 odbyła się uroczystość wręczenia nagród przyznanych w X edycji konkursu w kategorii “Najładniejszy balkon, ogródek, loggia”. Spośród wielu przepięknych ogródków i balkonów, Komisja Społeczno-Ekologiczna Rady Osiedla “Erazma” wyłoniła 22, które wyróżniła.

  •  W kategorii “Najładniejszy ogródek” wyróżniono 9 uczestników konkursu – dwóch z ul. Erazma z Zakroczymia 21 oraz siedmiu z budynków nr 4, 10, 12, 16 i 22 położonych przy ul. Kamińskiego.
  • W kategorii “Najładniejszy balkon” wyróżniono 13 uczestników – 6 z budynków nr 1, 4, 8, 19, 21 położonych przy ul. Erazma z Zakroczymia oraz 7 z budynków nr 4, 8, 10, 16, 18 i 20A położonych przy ul. Kamińskiego.

Pani Ewa Skrońc-Bielak – Przewodnicząca Rady Osiedla “Erazma” i Przewodnicząca Komisji Społeczno-Ekologicznej wraz z Członkami Komisji, wręczyła nagrody przybyłym na uroczystość mieszkańcom. W tym roku nagrodą była ozdobna świeca w kształcie kwiatka oraz kalendarz na 2014 r. “Ogródki przydomowe”, a także pamiątkowy dyplom.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich mieszkańców Osiedla “Erazma” do udziału w następnej edycji konkursu na “Najładniejszy balkon, ogródek, loggię” w 2014 roku. Rada Osiedla oraz Kierownictwo Administracji Osiedla

Zobacz załącznik


Zobacz podobne