Opis

Inwestycja Przystanek Targówek / zlokalizowana jest przy ul. Kuflewskiej 6 – u zbiegu ul. Handlowej i Kuflewskiej

Budynek usytuowany jest w centrum Targówka – tuż przy II linii metra, świetnie wpisując się w dynamikę jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic w Warszawie.
Przystanek Targówek to nowoczesny, wielorodzinny budynek, w którym mieści się aż 107 nowoczesnych mieszkań wraz z halą garażową, połączony w funkcjonalną całość z handlowo-usługowym parterem.

Do sprzedaży dostępne są dwa środkowe lokale (U3 – 435,06 m2 i U4 – 547,52 m2) usytuowane obok siebie więc jest możliwość ich połączenia. Lokale mają korzystnie usytuowane wejścia i duże witryny od ulicy Handlowej, jednej z głównych ulic Targówka Mieszkaniowego, co gwarantuje wzmożony ruch pieszy ale również i samochodowy. Dużym atutem jest także bliska odległość od dwóch stacji metra (500 – 600 m).

Budynek został już oddany do użytkowania. Lokale są dostępne w stanie deweloperskim. Wysokość lokali to min. 3,55 m.
Razem z lokalami dostępny jest też przylegający garaż na 13 stanowisk. Może on również pełnić funkcję magazynu lub zaplecza.

Sprzedaż lokali odbędzie się w drodze konkursu ofert.
Propozycję można przesyłać do 31.10.2023 r. na adres mailowy zarzad@rsmpraga.pl lub pawel.beltowski@rsmpraga.pl

Lokalizacja

OFERTA LOKALI

Powierzchnia [m2]
-
Piętro
-
Pokoje
Typ lokalu
Wyników
2
Nazwa Powierzchnia Piętro Pokoje Benefity Plan Status lokalu
U3 435,06 m2 0 wolny
U4 547,52 m2 0 wolny

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Galeria

Kontakt

Konsultant:

Paweł Bełtowski
Specjalista ds. sprzedaży
+48 785 440 440
mieszkania@rsmpraga.pl

Formularz:

  Zaznacz interesującą Cię Inwestycję:
  Przystanek Targówek
  Barkocińska 3
  Metro Targówek
  Przystanek Targówek Lokale usługowe
  Ossowskiego 11 Lokale usługowe
  Erazma 2A Lokale usługowe
  Namysłowska 6c Lokale usługowe
  Myśliborska Lokale usługowe

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez RSM 'Praga'.
  Wyrażam zgodę na używanie przez RSM 'Praga' telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego. Administratorem danych jest RSM 'Praga' 03-748 Warszawa ul.Białostocka 11.

  więcejPodanie danych jest dobrowolne. Powyższe dane będą przetwarzane przez RSM "Praga" w celu świadczenia usług, w celu archiwizacji, a także sprzedaży produktów i usług oferowanych oraz dla potrzeb działań marketingowych podejmowanych przez RSM "Praga". RSM "Praga" zapewnia realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2014 roku, poz. 1182 z późn. zm.), w szczególności umożliwiają ich poprawianie, jak i uzyskanie informacji odnośnie przetwarzania danych osobowych. Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez RSM "Praga" należy kierować na adres: RSM "Praga" ul.Białostocka 11, 03-748 Warszawa z dopiskiem "Dane Osobowe - Dział Mieszkań Nowych".

  Polityka Prywatności

  Administratorem Danych Osobowych jest Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa „Praga” z siedzibą przy ul. Białostockiej 11, 03-748 Warszawa („Spółdzielnia”). Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@rsmpraga.pl lub korespondencyjnie: ul. Białostocka 11, 03-748 Warszawa.

  Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody, tj. art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO), w celach: przekazywania informacji handlowych przez Spółdzielnię, dotyczących ofert Spółdzielni w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail do doradców kredytowych współpracujących ze Spółdzielnią, w celu przygotowania ofert kredytu hipotecznego. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółdzielni, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółdzielni na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom, o którym mowa powyżej – za zgodą i we wskazanych celach. Osoba, której dane dotyczą posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osobie, której dane dotyczą przysługuje również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu otrzymania oferty w pożądanej formie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.