RSM PRAGA ZWIERZĘTOM
W POTRZEBIE

Kolejna edycja „RSM PRAGA DLA SCHRONISKA” za nami! To kolejny rok kiedy pracownicy naszej Spółdzielni zaangażowali się i z sukcesem zorganizowali po moc dla pozostawione na łaskę losu zwierzętom ze schroniska, które szczególnie zimą potrzebują pomocy. Każdy worek karmy, każdy koc, każda złotówka i każda uwaga skierowana w stronę bezdomnych zwierząt jest niezwykle ważna.

Akcja pomocowa Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „PRAGA” została zadedykowana Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie, które od początku swojego istnienia przyjmuje najbardziej potrzebujące psy i koty, wyrzucone, kalekie, ranne, a także po śmierci opiekunów zapewniając im bezpieczeństwo, schronienie i wyżywienie. Od początku również utrzymuje się także dzięki ofiarności darczyńców i organizacjom zbiórek społecznych.

Część zebranych funduszy została przekazana także do fundacji „Przyjaciele Braci Mniejszych”, która prowadzi Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim.

Bilans tegorocznej akcji to:

  • Blisko 2500 zł
  • kilkadziesiąt kilogramów karmy,
  • koce, poszewki, ręczniki, środki czystości, smycze
  • i inne akcesoria dla zwierząt

Jesteśmy dumni z tej inicjatywy i z tego, że po raz trzeci udało nam się wesprzeć potrzebujące psy i koty w potrzebie. Kolejna edycja już za rok! WARTO POMAGAĆ.