„Budujemy od wielu lat, na wiele lat…”

OKÓLNA 24


MIESZKANIOWY PROGRAM RATALNY

SPRAWDŹ

Namysłowska


Sprzedaż lokali usługowych

SPRAWDŹ

Myszkowska II


gotowa inwestycja

SPRAWDŹ

Kamińskiego


Nowa inwestycja

SPRAWDŹ

Aktualności

Zobacz więcej

Ogłoszenia

Zobacz więcej

Galeria

Spółdzielnia na mapie

Biuro Zarządu

ul. Białostocka 11 03-748 Warszawa
tel. (22) 619 12 21 zarzad@rsmpraga.pl

Targówek

ul. Witebska 4 03-507 Warszawa
22 679 86 81 targowek@rsmpraga.pl
Więcej

Poraje

ul. Porajów 2 03-188 Warszawa
22 670 38 24 poraje@rsmpraga.pl
Więcej

Kijowska

ul. Ząbkowska 42 03-735 Warszawa
22 818 19 75 kijowska@rsmpraga.pl
Więcej

Jagiellońska

ul. Targowa 80/82 03-448 Warszawa
22 618 92 26 jagiellonska@rsmpraga.pl
Więcej

Generalska

ul. Zamiejska 3 03-580 Warszawa
22 678 11 07 generalska@rsmpraga.pl
Więcej

Erazma

ul. Erazma z Zakroczymia 3 03-185 Warszawa
22 884 47 02 erazma@rsmpraga.pl
Więcej

Namysłowska

03-748 Warszawa ul. Białostocka 11
Tel: (22) 517 20 02 mieszkania@rsmpraga.pl
Więcej

Kamińskiego

03-748 Warszawa ul. Białostocka 11
Tel: (22) 517 20 02 mieszkania@rsmpraga.pl
Więcej

Myszkowska II

03-748 Warszawa ul. Białostocka 11
Tel: (22) 517 20 02 mieszkania@rsmpraga.pl
Więcej

Okólna 24

03-748 Warszawa ul. Białostocka 11
Tel: (22) 517 20 02 mieszkania@rsmpraga.pl
Więcej

Okólna

03-748 Warszawa ul. Białostocka 11
Tel: (22) 517 20 02 mieszkania@rsmpraga.pl
Więcej

Nasz Klub

ul. Zamiejska 1 03-580 Warszawa
Tel. (22) 679 58 52 naszklub@rsmpraga.pl
Więcej

Klub Pinokio

ul. Goławicka 1 03-550 Warszawa
Tel. (22) 679 78 72 pinokio@rsmpraga.pl
Więcej

Klub Kuźnia

03-735 Warszawa ul. Ząbkowska 42
tel. 601 736 628 kuznia@rsmpraga.pl
Więcej

Klub Kołatka

ul. Kołowa 2 03-536 Warszawa
Tel.: (22) 679 75 85 kolatka@rsmpraga.pl
Więcej

Klub Arkona

ul. Nagodziców 3 03-188 Warszawa
Tel. (22) 811 15 43 arkona@rsmpraga.pl
Więcej